Ви любите суші? Тоді Вам до нас. Найсмачніші, якісні і, до того ж, недорогі суші в Києві - все це про RollHouse.

У нас Ви можете замовити суші додому або в офіс. Ми даємо Вам можливість покуштувати смачні страви японської кухні, при цьому Вам не треба залишати свій офіс або квартиру.

Наші кур'єри мають багатий досвід у сфері доставки їжі додому, тому Ваше замовлення буде виконано оперативно і якісно. Кухарі нашого суші-бару є віртуозними кулінарами. Всі продукти, які використовується  для приготування суші, відповідають найвищим вимогам якості. Всі страви готуються виключно після надходження замовлення, що дозволяє Вам насолодитися всією різноманітністю японської кухні, не залишаючи свій дім або офіс.

 

 

Ми хочемо бути лідерами і зробимо все для того, щоб Ви з упевненістю могли сказати - RollHouse готує найкращі суші в Києві!

Доставка їжі в будь-який район Києва - це сучасна зручна послуга від суші-бару Rollhouse. В японській кухні роли є однією з найпопулярніших страв. У нас Ви можете замовити роли кількох десятків видів. Доставка ролів по Києву здійснюється в найкоротші терміни. При замовленні на суму більше 100 грн, доставка безкоштовна. Детальні умови, за яких здійснюється доставка їжі, дивіться у відповідному розділі. Роли з нашого суші-бару - вигідно, смачно й корисно! Rollhouse - це доставка ролів в будь-який район міста. Потрібна швидка і якісна доставка їжі - телефонуйте нам!

Якщо у Вас є якісь зауваження чи побажання, пишіть нам, і ми обов'язково їх врахуємо.