- 50 % на всі роли
- 50 % на всі роли
Тепер кожен день, замовляй улюблені роли за спеціальною ціною!
При замовленні будь-якого ролу з меню, діє знижка -50  % на другий такий самий рол.
 • Акція діє на доставку і на виніс, кожен день з 10:00 до 22:00
 • В акції беруть участь всі роли
 • В акції не беруть участь "СУШІ" та "НАБОРИ/СЕТИ"
 • Для участі в акції рахунок повинен бути відкритий в години проведення акції
 • Акція не діє в святкові дні
 • Акція не підсумовується з іншими пропозиціями RollHouse
 • Використовувати бали за даною акцією можна, так само, бали на застосування не зараховуються
Чекаємо Ваших замовлень! З любов'ю, RollHouse.
-50 % НА ПІЦУ
-50 % НА ПІЦУ
Замовляй ІТАЛІЙСЬКІ ЛАСОЩІ за спеціальною акцією!
Замовляючи одну піцу, другу таку ж ви отримуєте знижку 50  %!
На доставці та з собою, акція діє кожен день з 11:00 до 22:00
 • В акції беруть участь всі піци розміром 32см та 45см
 • Для участі в акції рахунок має бути відкритий в години проведення акції
 • Акція не діє у святкові та вихідні дні та не підсумовується з іншими пропозиціями RollHouse
 • По цій акції не можна використовувати бали з додатку RollHouse, також бали не нараховуються

Чекаємо ваші замовлення! З любов'ю, RollHouse.

Нові роли в меню
Нові роли в меню
Всім любителям креветки присвячується!
 
Зустрічайте новинки нашого меню, роли Атланта, Маямі, Х'юстон і Каліфорнія креветкою.
 
А також набори: HOT SET, BIG SET, new ФІЛАДЕЛЬФІЯ СЕТ, які нікого не зможуть залишити байдужим!
МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК ROLLHOUSE iOS ANDROID WINDOWS
МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК ROLLHOUSE iOS ANDROID WINDOWS

Прагнучи йти в ногу з часом і бути ближче до наших клієнтів, RollHouse запустив абсолютно новий проект - бонусну програму RollHouse БОНУС у вигляді додатку для будь-яких сучасних телефонів і смартфонів.
                                                                Навіщо?
Кожне замовлення в RollHouse принесе Вам бонуси у розмірі 10% від суми замовлення. Ці бонуси можна обміняти на приємні подарунки від RollHouse. Також Ви найпершим дізнаєтеся про найвигідніші пропозиції і наших новинах.

Що це?

RollHouse БОНУС - додаток для будь-яких сучасних телефонів і смартфонів. Одна з його функцій - це Ваш особистий рахунок, на якому зберігатимуться накопичені Вами бонуси за будь-які замовлення в RollHouse. У додатку також є можливість оформити доставку, дізнатися про актуальні новини та вигідні пропозиції.

Як це працює?

Все, що необхідно - це завантажити додаток RollHouse в офіційних магазинах програмAppstore, Play Market або Market Place.

Під час оплати рахунку в RollHouse потрібно натиснути кнопку «Пред'явити карту» і потім показати співробітнику ресторану QR-код що з'явився в додатку. Він счита код і поповнить Ваш персональний бонусний рахунок. Якщо ж Ви оформите доставку через додаток то бали автоматично нараховуються на наступний день.
Накопичивши певну кількість бонусних балів, Ви зможете обміняти їх на смачні подарунки від RollHouse. Просто виберіть подарунок зі списку і натисніть кнопку «Отримати!» Пред'явіть з'явився QR-код співробітнику RollHouse чи сповістіть про подарунок оператора!

Якщо не виходить?

Зверніться до співробітника RollHouse або зателефонуйте в службу технічної підтримки - 0800 21 12 19 (абсолютно безкоштовно з будь-якого мобільного) - наші фахівці завжди готові Вам допомогти!

Система лояльності
Система лояльності

 

RollHouse цінує своїх клієнтів , активних і сучасних любителів японської та італійської кухні . Ми намагаємося, щоб улюблені Вами страви залишалися доступними , незважаючи ні на які економічні зміни . Саме тому креативна команда RollHouse прагне постійно оновлювати схему обслуговування , щоб нашим друзям і клієнтам було не тільки смачно , але і зручно залишатися завжди з нами.

Наші постійні відвідувачі добре знайомі з діючими акціями та знижками , але ми не стоїмо на місці і раді повідомити , що успішно стартував проект - бонусна програма RollHouse BONUS - отримав багато позитивних відгуків серед клієнтів. Ми враховуємо Вашу думку і, тому , тепер система знижок йде в минуле і замінюється більш вигідною бонусної програмою RollHouse BONUS . Зручне мобільний додаток RollHouse , яке легко можна завантажити на Play Market , Appstore або Market Place , допоможе Вам завжди бути в курсі всіх наших новинок.

Завдяки додатку RollHouse з'являється набагато більше можливостей : перегляд всіх оновлень меню і пропозицій , оформлення замовлення через додаток , контроль нарахування бонусів. На відміну від старої системи знижок тепер від кожного замовлення , незалежно від суми , Вам будуть нараховуватися бонусні 10 %. Далі - накопичуєте бонусні бали , тут же в додатку RollHouse вибираєте будь-яку вкусняшку з бонусних подарунків і можете порадувати себе , відвідавши наш ресторан або отримати разом з доставкою замовлення .

Шановні наші клієнти , сподіваємося , що наша сучасна новинка доведеться Вам за смаком , а ми будемо намагатися і далі радувати Вас креативними оновленнями!

Ми на Facebook!
Ми на Facebook!

Приєднуйтесь до нас на Facebook!
Будьте в курсі поточних новин та акцій.
Додаткові знижки і бонуси учасникам.