Очень
вкусно
готовим
 
Все заказы готовятся вручную исключительно из свежих продуктов от надежных поставщиков, непосредственно перед выездом курьера.
 
БЫСТРО
ДОСТАВЛЯЕМ
 
У нас много курьеров! Мы не заставим Вас долго нас ждать.
 
АККУРАТНО
УПАКОВЫВАЕМ
ЗАКАЗ
 
Мы заботимся о Вашем здоровье и чистоте окружающей среды, поэтому, где это возможно, используем ЭКО-упаковку.
Любим
своих
клиентов
 
Проводим акции и предоставляем скидки! Оперативно реагируем на Ваши отзывы.

 

Ми раді вітати Вас на сайті Rollhouse!!! У нас Ви можете зробити замовлення суші додому чи в офіс, замовити роли та сашимі. Замовлення суші (Київ) відмінної якості і за цілком помірну ціну - це вже реальність. Для цього потрібно просто зателефонувати нам і зробити замовлення. Київ і багато його жителів вже встигли оцінити якість нашої роботи.

Основними продуктами японської кухні є риба і рис, вони дуже корисні й поживні. Замовити японські страви - це доставити радість собі і користь своєму організму. У нас Ви можете зробити замовлення ролів та інших страв традиційної японської кухні - салати, супи і т.д. і при цьому послуга  доставки суші по Києву буде безкоштовною в усі райони. Японські страви, доставку яких ми здійснюємо, готуються нашими кухарями тільки після отримання замовлення і тільки з самих свіжих і якісних продуктів. Просто зателефонуйте, і Ви зможете зробити замовлення. Доставка буде здійснена в точно названий нашими менеджерами термін. Роблячи постійні замовлення, Ви станете власником додаткових знижок. Вся детальна інформація знаходиться в розділі «Акції»