Очень
вкусно
готовим
 
Все заказы готовятся вручную исключительно из свежих продуктов от надежных поставщиков, непосредственно перед выездом курьера.
 
БЫСТРО
ДОСТАВЛЯЕМ
 
У нас много курьеров! Мы не заставим Вас долго нас ждать.
 
АККУРАТНО
УПАКОВЫВАЕМ
ЗАКАЗ
 
Мы заботимся о Вашем здоровье и чистоте окружающей среды, поэтому, где это возможно, используем ЭКО-упаковку.
Любим
своих
клиентов
 
Проводим акции и предоставляем скидки! Оперативно реагируем на Ваши отзывы.

 

Ми раді вітати Вас на сайті Rollhouse!!! У нас Ви можете зробити замовлення суші додому чи в офіс, замовити роли та сашимі. Замовлення суші (Київ) відмінної якості і за цілком помірну ціну - це вже реальність. Для цього потрібно просто зателефонувати нам і зробити замовлення. Київ і багато його жителів вже встигли оцінити якість нашої роботи.

Основними продуктами японської кухні є риба і рис, вони дуже корисні й поживні. Замовити японські страви - це доставити радість собі і користь своєму організму. У нас Ви можете зробити замовлення ролів та інших страв традиційної японської кухні - салати, супи і т.д. і при цьому послуга  доставки суші по Києву буде безкоштовною в усі райони. Японські страви, доставку яких ми здійснюємо, готуються нашими кухарями тільки після отримання замовлення і тільки з самих свіжих і якісних продуктів. Просто зателефонуйте, і Ви зможете зробити замовлення. Доставка буде здійснена в точно названий нашими менеджерами термін. Роблячи постійні замовлення, Ви станете власником додаткових знижок. Вся детальна інформація знаходиться в розділі «Акції»
 

Якщо Ви любитель японської кухні, Ви можете замовити японські страви у нас. Що може бути простіше походу в ресторан - тільки доставка суші додому. Замовити японські страви - це відмінний спосіб поєднати приємне і корисне. Наша послуга користується великою популярністю серед населення. Київ - велике місто, але доставка суші нашою компанією здійснюється в будь-який район. Якщо ж ви ще не спробували ролли та інші страви - пора виправити цю помилку і зробити замовлення додому чи в офіс. Тим більше, що в нас є така зручна послуга. Вже зараз безкоштовна доставка здійснюється в усі райони міста. Послуга  доставки суші по Києву буде безкоштовною, навіть якщо ви зробите мінімальне замовлення на суму 80 грн. Ми доставимо Ваше замовлення додому та в офіс -  свіжі роли, соус, палички в будь-яку точку Києва. Наші переваги - це розумні ціни та краща якість, які, безсумнівно, Вас приємно здивують. Також Ви можете замовити японські страви по області Києва. Інформацію про доставку по області Києва Ви можете дізнатися у нашого оператора.

Замовити суші з доставкою - це дуже зручно. Ми пропонуємо доставку додому, в офіси і в будь-яке зручне для Вас місце. Влаштуйте собі свято в обідню перерву, замовте страви японської кухні. У разі несподіваного візиту гостей, зробіть замовлення додому - це зручно і зовсім недорого. Якщо Ви запланували обід на певний час, то наша послуга - це те, що Вам необхідно. Ваше замовлення буде доставлено в призначений вами час і місце.

Доставка суші Київ - це сучасна зручна послуга від суші-бару Rollhouse. В японській кухні роли є однією з найпопулярніших страв. У нас ви можете замовити роли декількох десятків видів. При мінімальному замовленні на суму 80 грн доставка суші та ролів здійснюється безкоштовно. А також у Вас є можливість замовити сашимі, салати, десерти, напої та багато іншого. Служба доставки по Києву працює без вихідних! Роли від суші-бару Rollhouse - це вигідно, смачно й корисно! Rollhouse - це доставка страв японської кухні в будь-який район міста Києва. Телефонуйте нам, і ми швидко й якісно доставимо Ваше замовлення.
 

Суші-бар Rollhouse забезпечить Вам своєчасну доставку ролів та інших страв японської кухні. Ви можете зробити замовлення додому чи в офіс за телефоном (044) 222-51-51, а також можна зручно замовити на нашому сайті, заповнивши форму.