Роли від 16.95 грн.

Дуже
смачно
готуємо
 
Всі замовлення готуються вручну виключно зі свіжих продуктів від надійних постачальників, безпосередньо перед виїздом кур'єра.
Швидко
доставляємо
 
У нас багато кур'єрів!
Ми не змусимо Вас довго нас чекати.
Акуратно
пакуємо
замовлення
 
Ми дбаємо про Ваше здоров'я і чистоту навколишнього середовища, тому, де це можливо, використовуємо ЕКО-упаковку.
 

Ми раді вітати Вас на сайті Rollhouse!!! У нас Ви можете зробити замовлення суші додому чи в офіс, замовити роли та сашимі. Замовлення суші (Київ) відмінної якості і за цілком помірну ціну - це вже реальність. Для цього потрібно просто зателефонувати нам і зробити замовлення. Київ і багато його жителів вже встигли оцінити якість нашої роботи.

Основними продуктами японської кухні є риба і рис, вони дуже корисні й поживні. Замовити японські страви - це доставити радість собі і користь своєму організму. У нас Ви можете зробити замовлення ролів та інших страв традиційної японської кухні - салати, супи і т.д. і при цьому послуга  доставки суші по Києву буде безкоштовною в усі райони. Японські страви, доставку яких ми здійснюємо, готуються нашими кухарями тільки після отримання замовлення і тільки з самих свіжих і якісних продуктів. Просто зателефонуйте, і Ви зможете зробити замовлення. Доставка буде здійснена в точно названий нашими менеджерами термін. Роблячи постійні замовлення, Ви станете власником додаткових знижок. Вся детальна інформація знаходиться в розділі «Акції»